RYU Lektoři

Dan Křižka HLC, IMS

Profesionální mentor, zakladatel a odborný lektor RYŪ Akademie, trenér funkčního zdraví, integrovaného pohybu a průvodce elitních sportovců, koučů, mentorů, trenérů a profesionálů napříč spektrem.

Jeho rozsáhlé znalosti v oblasti meditace, bojových umění, západní psychologie, zdraví, wellness a pohybu tvoří jedinečnou metodiku propojení mysli a těla, které důvěřují zdravotníci, fyzioterapeuti, poradci pro výživu, zakladatelé, generální manažeři, producenti, sportovci a umělci odhodlaní k mistrovství ve všech oblastech svého života.

Vítejte v RYŪ!

Naši zkušení a vzdělaní lektoři jsou tady, aby vám pomohli na vaší cestě.

Náš tým expertních absolventů je k dispozici pro poskytování personalizovaných služeb nebo zajímavých přednášek na široké škále holistických témat.

Ať už hledáte prohloubení pochopení holistických praktik, nebo jen hledáte radu ohledně své osobní cesty, naši lektoři jsou tady, aby vám pomohli.

Kontaktujte nás ještě dnes, abyste se dozvěděli více a spojili se s jedním z našich oddaných lektorů.

Začněme společně vaši holistickou cestu proměny!

Marie Vajďaková

Během studia na vysoké škole jsem si ještě více uvědomila, jak nás náš vzdělávací systém vůbec nepřipravuje na život tak, jak by měl. Jsem tady, abych se podílela na změně.

Chci pomáhat lidem a učit je, jak se o sebe správně a holisticky starat dle jejich individuálních potřeb na úrovni těla – mysli – ducha. Odjakživa mě naplňuje být ostatním podporou a vést je za jejich sny.

Michaela Tomášů

Mým hlavním cílem je motivovat a inspirovat lidi k tomu, aby se chtěli stát lepšími skrze holistický přístup. Aby nepřežívali, ale žili a stali se hodnotnějšími.

Jsem ve společnosti velmi ohnivý živel. Vycházím z komfortu a dělám věci, ze kterých mám strach, protože vím, že se pak objeví vždy něco, co mi připomene, kdo jsem. Život může být vskutku zábava, když jsme zdraví a víme, jak na to.

Kristýna Kozubová

Od raného věku jsem byla rodiči vedena k co možná největšímu napojení na přírodu. Soudím, že hlavní díky celoročnímu vystavování se chladu, chůzí boso, šplhání po stromech/skalách a správnou péčí o své tělo jsem byla (a dodnes jsem) schopná zachovat si plné zdraví a nemít jedinou zkušenost s nachlazením.

Odjakživa mě velmi zajímalo jak mezi sebou funguje lidské tělo, psychika i duch. Zjišťovat, jakým způsobem lidé došli ke konkrétnímu zdravotnímu problému. Především však umět skutečně pomoct a navrátit člověka zpátky ke zdraví.

Žaneta Kleinová

Jsem duší, kterou vždy naplňovalo vidět spokojenost v očích ostatních. V průběhu života jsem však takových šťastných výrazů zaznamenávala stále méně, včetně mé rodiny, což mě navedlo k mému životnímu poslání se odhodlaně podílet na uvědomovacích procesech každého, kdo touží nalézt své jádro a chce se udržet na cestě svého štěstí. Věřím totiž, že se ona spokojenost nachází tam, kde je rovnováha, a to jak na emoční, tak i na fyzické, mentální a duchovní rovině.

S radostí tak chci tento celostní přístup zohledňující veškeré oblasti od těla, přes mysl až po ducha předávat, aby se do lidských životů dlouhodobě navrátil pocit klidu a vyrovnanosti.