Udělejte obrovský skok vpřed ve své kariéře, svém osobním i duchovním životě!

Lidé se probouzí … uvědomují si, že pokud chtějí být skutečně zdraví a naplnit svůj životní potenciál, budou k tomu potřebovat více než jen pilulky, prokřupání zad, „zabijácký“ cvičební plán nebo „zdravou“ stravu. Chtějí víc. Nechtějí dočasná řešení svých bolestí, která současné přístupy nabízí – chtějí osvobození … chtějí cítit, co to znamená být skutečně zdravý, a realizovat své životní cíle a sny! To vyžaduje změny životního stylu – často HLAVNÍ a ZÁSADNÍ změny. Ať už pro své osobní nebo profesní potřeby – pokud se plánujete stát úspěšným a kompetentním tvůrcem vašich snů, bude pro vás zásadní osvojit si holistický přístup ke studiu a osobnímu, profesnímu i duchovnímu životu.

Vítejte v RYŪ Akademii

RYU Akademie nabízí elitní osnovy v oblasti zdraví a výkonu na rozdíl od čehokoli, co jste kdy viděli – navržené k dosažení rekordních výsledků v rámci zdraví, psychiky, zranění a všech mentálně-fyzicko-emočních dysfunkcí, kterým dnes lidé čelí.

4 Pilíře RYU Akademie

pracovni-znalosti
1. Špičkové pracovní znalosti,
Naučte se špičkový holistický přístup ke zdraví a výkonu od Dana Křižky.
RYŪ Akademie je jediným systémem v Česko-Slovensku, kde můžete získat integrované vzdělávání o stravě, anatomii, cvičení, snižování stresu, koučování a osobním úspěchu.
Snímek obrazovky 2021-07-29 v 18.55.21
2. Maximalizujte svůj potenciál
Většina z nás se v této oblasti rozhodla vzdělávat, protože máme hluboký zájem pomáhat lidem. Jaký je nejlepší způsob? Existuje tolik vzdělávacích možností, většina studentů nemá tušení, jaká cesta je pro ně ta nejlepší. Skáčou z dílny do dílny a snaží se zjistit, kam patří. Nikdy skutečně neaktualizují svůj potenciál ani si nevytvářejí kariéru, kterou chtějí pro sebe. S tím je konec. V RYŪ Akademii se naučíte sladit a zaměřit své dovednosti, zkušenosti, motivaci a vášeň pro své osobní poslání – vše ve snaze maximalizovat váš potenciál pro společnost.
Snímek obrazovky 2021-07-29 v 18.55.28
3. Připojte se ke komunitě
Připojte se ke komunitě jednotlivců zaměřených úspěch, kteří sdílejí společný sen – obnovit zdraví a vitalitu světa a těch, kteří v něm žijí. Budete také součástí mentorské skupiny se zkušenými profesionály který již touto cestou několikrát prošli. Udělali chyby, našli osvědčené postupy a získali neocenitelnou moudrost. Vaše mentorská skupina vás bude podporovat při vašem studiu, provede vás při budování vlastní praxe a zodpoví všechny otázky, které během vaší cesty vyvstanou.
Snímek obrazovky 2021-07-29 v 18.55.33
4. Obchodní mistrovství
Získání solidního technického vzdělání je jen polovinou úspěchu vašeho snu. Jste zodpovědní za své vlastní podnikání – musíte se naučit růst a udržet si nezávislou kariéru ve svém určeném odvětví. Naučíme vás, jak předefinovat vaše podnikání, integrovat systém RYŪ do vaší současné praxe a pokračovat v růstu vašeho jedinečného obchodního modelu.

Jmenuji se Dan Křižka

Jsem sportovec, holistický praktik, odborný lektor, specialista na integrovaný pohyb a zakladatel RYŪ Akademie. Mým posláním je vzdělávat profesionály a veřejnost, aby dokázali zacházet s tělem a myslí jako s celistvým systémem.
Před otevřením RYŪ Akademie jsem pracoval soukromě, kde mě lidé vyhledávali jako „poslední možnost“.
Tuto reputaci jsem si vysloužil proto, že moji praxi tvořili většinou klienti, kteří byli považováni za problémové případy jinými zdravotníky (lékaři, chiropraktici, osteopati atd.), kteří nedokázali svým pacientům pomoci.
To, co jsem nabízel, nebylo něco nadpřirozeného. Prostě jsem měl perspektivu, znalosti a nástroje k řešení problémů jejich klientů z úhlů, které si odborníci vyškolení na univerzitách neuvědomovali.
Jak jsem získal tuto perspektivu, znalosti a nástroje?
Nabil jsem p*del, abych se dozvěděl, co vím teď. Studoval jsem v elitním a světově proslulém CHEK Institute. Pracoval jsem bez honoráře pro mistry v jejich příslušných oborech a vystopoval jsem vzácné knihy ke čtení.
Poté jsem pracoval na sestavování všeho dohromady, abych mohl své znalosti a zkušenosti prakticky zpracovat do životaschopného systému.
Nakonec jsem si uvědomil, že jsem jen jedna osoba a nemám dosah, který by mi pomohl vzdělávat více lidí hromadně. Pokud jsem se tedy rozhodl pokusit o změnu ve způsobu, jakým přistupujeme ke zdraví, osobnímu i profesionálnímu výkonu, potřeboval jsem začít učit ostatní lidi, co jsem se naučil já – tehdy jsem se rozhodl otevřít virtuální dveře RYŪ Akademie 2021.
Všechny znalosti a praxe, které prostřednictvím programů RYŪ Akademie získáte, vám umožní:

Řešte zdravotní problémy, které vám brání v dosažení vašich cílů a v tom, abyste byli pro své blízké / klienty příkladem, kterým chcete být.

Vypracujte sebe nebo své klienty k průlomovým výsledkům, které u nikoho jiného nenajdou.

Implementujte revoluční obchodní model určený k vytváření udržitelného a ziskového toku příjmů.

Vybudujte si věrnou a dlouhodobou klientelu a konečně vystupte ze závodu o klienty.

Získejte podporu, kterou potřebujete k procvičení toho, co učíte ostatní v osobním i pracovním životě.

Uvědomte si svůj jedinečný smysl a potenciál svého daru pro svět.

Připojte se k vývoji odborníků a přineste světu novou životní úroveň.

Akademický ročník RYŪ (12 měsíců) obsahuje …
12 odborných témat formou video přednášek
Čtyři online odborné přednášky našich expertů
12 měsíčních online hovorů s hlavním lektorem
PDF vzdělávací materiály v průběhu celého roku
Dva živé workshopy a další doprovodné programy
Přehrát video

Dobře, pojďme k jádru věci …

Kolik to bude stát?

Nikdy jsem nebyl fanouškem tradičního vzdělávání. Z mých zkušeností univerzity jen zřídka chápou styly učení svých studentů a často indoktrinují své studenty rigidními a omezenými pohledy na to, co to znamená být zdravý.
 
Získání bakalářského titulu vás může stát od 60 000,- Kč
Získání doktorského titulu (všeobecné lékařství) vás na Univerzitě Karlově může stát až 400 000,- Kč za započatý akademický rok.

Au…

RYŪ Akademie vám nabízí elitní vzdělání, které se ukázalo jako vysoce účinné při pěstování pevného zdraví a pohody, rehabilitaci „zdravotních selhání“ a trénování sportovců k dosažení jejich nejvyšší úrovně výkonu – za méně než 40 000,- Kč ročně.

Vaše investice tak může být 2.650,- Kč měsíčně (student s potvrzením o studiu 1.650,- Kč)

Když se k nám připojíte, vaše školné pokrývá …

Všechny elektronické materiály
Všechny e-learningové kurzy (12 témat)
Dva jednodenní živé workshopy
Všechny online 90 minutové mentorské hovory
Účast v souromé skupině studentů a mentorů

Zkrátka celé vaše vzdělání a zkušenosti! Jediné, co musíte udělat, je skutečně se starat a být připraveni rozvíjet sebe a ostatní!

Jediné, co musíte udělat, je skutečně se starat a být připraveni rozvíjet sebe a ostatní!

DŮLEŽITÁ UPOZORNĚNÍ

1. RYU Akademie se rychle plní! Již s uchazeči pohovorujeme, proto se prosím přihlaste ještě předtím, než se vaše místo zaplní.

2. Pokud jste již do Akademie zainvestovali, vaše investice bude odeštena z ceny; pokud v současnosti studujete a máte potvrzení, váš měsíční poplatek bude nižší.

3. Po zaplacení daného studijního měsíce získáte přístup do určené kapitoly se studijním obsahem, který pak máte k dispozici – proto peníze po zaplacení daného měsíce nejsou vratné z důvodu, že student nemůže prokázat, že materiály neprošel / neotevřel a nečerpá tak intelektuální zisk.

4. Měsíční poplatek vždy student posílá bankovním převodem oproti automaticky vystavené faktuře – lze nastavit i trvalý příkaz (doporučujeme).

STUDIJNÍ ROČNÍK ZAČÍNÁME 1. ZÁŘÍ 2023

Často kladené otázky
Otázka: Mám nabitý program, jaký je časový závazek potřebný k dokončení roku v RYŪ Akademii?
Odpověď: Mimo plánované měsíční hovory a živé akce můžete excelovat s pouhými 2-3 hodinami vyhrazeného studijního času týdně.
Otázka: Existují nějaké další výhody vstupu do Akademie?
Odpověď: Ano. Všichni studenti akademie získávají 15% slevu na veškeré semináře, workshopy nebo produkty, které nejsou součástí RYŪ Akademie (holistická praxe a workshopy Dana Křižky).
Otázka: Pokrývají mé poplatky akademie náklady na cestování, ubytování a stravování?
Odpověď: Ne, ale pokrývají všechny materiály kurzu. V případě dvou živých setkání bude možnost stravy a ubytování za velmi příznivou cenu - účast na těchto dvou akcích je doporučená, není však povinná.
Otázka: Platím navíc, abych se stal součástí Akademie?
Odpověď: Ne, hlavní myšlenkou Akademie je, že všechny korespondenční kurzy a živé školicí programy jsou výrazně zlevněny z běžné ceny workshopů a mentoringu. (Třídenní workshop s Danem stojí okolo 10.000,- Kč, u mentoringu běžně závazek na 5 až 10 měsíců - investice okolo 20.000 - 46. 000 Kč,-).
Otázka: Mohu v prvních měsících dokončit veškerý svůj výcvik a zaplatit jej v průběhu roku?
Odpověď: Ne, platební proces není program kup-nyní-zaplať-později. Před návštěvou kurzů musíte mít vždy předplacený měsíc včas.
Otázka: Jsem již držitelem lékařské nebo jiné odborné kvalifikace. Mohu se připojit k akademii ve vyšším ročníku?
Odpověď: Ne. Bez ohledu na aktuální kvalifikaci musí všichni studenti absolvovat každý rok, počínaje prvním, než postoupí do dalšího.
Otázka: Mám přátele, kteří mají zájem vstoupit do akademie. Existuje sleva, pokud se na Akademii hlásí více než jedna osoba?
Odpověď: Ne. Všichni uchazeči jsou před přijetím do Akademie posuzováni individuálně. Žádné další slevy nejsou k dispozici.
Otázka: Jak funguje skupinový mentoring?
Odpověď: Skupinová mentorská setkání akademie jsou 90 minutová měsíční online (ZOOM) setkání vedená hlavním lektorem nebo externím profesionálem. Jsou navrženy tak, aby vám pomohly aplikovat konkrétní lekce Akademie ve vaší praxi a zodpověděly vaše otázky o tom, co jste se naučili.
Otázka: Pokud budu přijat do Akademie, ale zjistím, že se nemohu zúčastnit jednoho z živých workshopů, dostanu za tento workshop náhradu?
Odpověď: Ne. Budete požádáni, abyste se semináře zúčastnili později.
Otázka: Co když se připojím k Akademii a nemohu se zúčastnit živého školicího programu?
Odpověď: Ročník 1 lze nyní absolvovat zcela online - osobní setkání není povinné.
Otázka: Mohu předem zaplatit za všechny roky Akademie a získat další slevu?
Odpověď: Ne, platba předem je akceptována, ale nevztahují se žádné další slevy.
Otázka: Po dokončení 3. ročníku se automaticky stanu součástí RYŪ mentorského týmu?
Odpověď: Ne, všichni uchazeči o profesionální tým RYŪ se musí formálně přihlásit přes kontaktní formulář a doložit dosažené profesní vzdělání / úspěchy.
Otázka: Mohu předem zaplatit za všechny roky Akademie a získat další slevu?
Odpověď: Ne, platba předem je akceptována, ale nevztahují se žádné další slevy.
Otázka: Po dokončení 3. ročníku se automaticky stanu součástí RYŪ mentorského týmu?
Odpověď: Ne, všichni uchazeči o profesionální tým RYŪ se musí formálně přihlásit přes kontaktní formulář a doložit dosažené profesní vzdělání / úspěchy.
Otázka: Co když z nějakého důvodu potřebuji akademii opustit?
Odpověď: Akademii můžete opustit kdykoliv, přičemž přijatá platba za členství daného měsíce není vratná.
Otázka: Co když si nemohu dovolit zaplatit měsíční poplatek za Akademii. Mohu příští měsíc zaplatit dvojnásobek?
Odpověď: Ne, vaše akademické školení bude pozastaveno. Pokud to bude pokračovat, bude vám zaslána faktura za ukončení a budete vyřazeni z Akademie.
Otázka: Musím splnit proces žádosti, abych měl nárok na stipendium?
Odpověď: Pokud jste se ještě nezapsali do Akademie, ano. Pokud jste již zapsáni v Akademii, nemusíte se znovu hlásit.
(Každý rok nezávisle vybereme jednoho člena akademie, který bude mít studium za studentskou cenu.)

Příběhy studentů
Neberte za slovo jen nás…
Zeptali jsme se našich studentů a účastníků workshopů, jak jim pomohlo studium v RYU Akademii.

Máte další otázky?

Kontaktujte nás e-mailem na adrese info@ryuakademie.cz nebo telefonicky na čísle +420 604 310 053

JSTE PŘIPRAVENI ZAČÍT?

Vstoupili jsme do nové éry v našem přístupu ke zdraví a úspěchu.
Jste připraveni osvojit si holistický přístup?